Staň se

projektovým inženýrem/inženýrkou

Plný úvazek po - pá Poříčí nad Sázavou

Koho hledáme?

Muže/ženy s elektrotechnickým zaměřením, kteří mají vášeň pro technologii a inovace a kteří nás o svých schopnostech dokáží přesvědčit prostřednictvím prezentace projektů, na kterých se podíleli.

 

Pro tuto práci je také nezbytné, abys zvládal/a komunikovat v anglickém jazyce (slovem i písmem alespoň na úrovni B2) a měl/a povědomí o legislativě v oblasti bezpečnosti a bezpečnosti potravin. Jedná se o práci s cross-funkčními týmy při které využiješ komunikační dovednosti, schopnost motivovat druhé, ale i umění naslouchat.

 

Aby sis práci uměl/a dobře zorganizovat a doručit v nastavených termínech, očekáváme, že systematičnost, zodpovědnost a schopnost správně si nastavit a vyhodnotit priority patří mezi tvé silné stránky.

Co bude Tvou náplní práce?

 • Podporovat technického manažera při přípravě a řízení agendy kapitálových investic dle schváleného plánu.
 • Definovat a řídit plán v oblasti automatizace a digitalizace.
 • Na základě analýzy dat snižovat ztráty, náklady na údržbu a technologické prostoje, zvyšovat standardy Q&FS a hledat řešení pro odstranění blokátorů v rámci výroby.
 • Zaměřovat se na zvyšování spolehlivosti zařízení a aktualizaci systému řízení.
 • Identifikovat činnosti a vést týmy zaměřené na zvýšení spolehlivosti a snížení poruchovosti.
 • Vést proces kontroly stavu majetku (Site Asset Health Check) a zajistit, aby bylo veškeré vybavení zaznamenáno a v souladu s regionálními požadavky.
 • Zodpovídat za realizaci projektů do 1 mil. USD a za předání nových aktiv týmu údržby.
 • Být kontaktní osobou pro eskalaci v případě řešení složitých problémů v rámci továrny.

Co Ti můžeme nabídnout?

 • Práci v týmu zkušených profesionálů, kteří se vzájemně podporují, respektují a s kterými si také užiješ spoustu legrace.
 • Možnost učit se a sdílet znalosti s kolegy po celém světě.
 • Flexibilitu a důvěru – dáváme ti nejenom prostor pro inovace a kreativitu, ale také jistou volnost v rámci řízení tvé pracovní doby!
 • Odborné vzdělávání, rozvoj a možnost profesního růstu.
 • A samozřejmě i adekvátní mzdu, roční bonus dle výsledků společnosti (v průměru z posledních 5 let činil bonus u této pozice téměř 21 % roční mzdy) a zajímavý balíček firemních benefitů.

 

Pokud Tě pozice zaujala, dej nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře níže. Brzy se Ti ozveme.

Náš tým

Jsme tým skvělých lidí, kteří se vzájemně podporují. Každý nováček má svého kolegu průvodce, který mu pomáhá v začátcích. Jsme hrdí na to, že více než 50 % našich spolupracovníků je u nás více než 10 let. Máme možnost vyzkoušet si práci v různých odděleních a rozvíjet se v tom, v čem jsme dobří. Podívej se na příběhy některých našich kolegů.

Libuše Š.

Aktuální pozice Palletizer Nástupní pozice Ruční balič (packer) Datum nástupu 9. 1. 2017

Alena B.

Aktuální pozice Palletizer Nástupní pozice Ruční balič (packer) Datum nástupu 1. 6. 2016

Petr K.

Aktuální pozice Scheduler (planař výroby) Nástupní pozice Dispensary Operátor Datum nástupu 11. 6. 2015

Tomáš K.

Aktuální pozice Seřizovač balicích strojů Nástupní pozice Seřizovač balicích strojů Datum nástupu 1. 10. 2019

Přidej se k nám

Spolupracovníci, z nichž někteří u nás pracují od založení společnosti v dubnu 1998, si cení zejména možnosti pracovat v přátelském prostředí úspěšné firmy, která se o své kolegy pečlivě stará ve všech oblastech. Naše společnost nikdy nedělá kompromisy, když jde o bezpečnost lidí nebo o kvalitu našich výrobků. Pokud chceš i Ty pracovat pro moderní továrnu se zázemím silné a stabilní nadnárodní společnosti, dej nám o sobě vědět.

(Třeba tvůj životopis)

Aktuální pozice

Hledáme spolehlivé kolegy, kteří mají chuť učit se nové věci. Nabízíme práci v čistém a přátelském prostředí s odborným vzděláváním pro jednotlivé pozice. Spolupracujeme s našimi továrnami po celém světě a učíme se jeden od druhého. Máme možnost získat kvalitní certifikace. V současné době jsou otevřené tyto pozice:

Elektromechanik (M/Ž)

Plný úvazek Poříčí nad Sázavou
  Detail pozice